Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych
   
 
  podanie o wymianę okien
perach portal


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Temat: wymiana okien z urzędu - jak?
Niech do UM złoży podanie o wymianę okien. Dobrze by było gdyby to było poparte opinią, że okna się rozpadły i że zagrażają bezpieczeństwu i życiu. Do tego są tak zniszczone, że nie spełniają swojej funkcji. Pozdrawiam.
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=26177Temat: Mój ukochany jedzie za granice. Część 6
...Mój ukochany jedzie za granice. Część 6   Cytat: Napisane przez Madzialenka12344321 (Wiadomość 7990931) ewesko ale z ciebie ranny ptaszek:) Synek wstał o 7 i mnie też obudził przy okazji :) Więc wstałam kawkę wypiłam i wziełam się za porządki :) A za 30 minut chcę już wyjść z domku, bo jeszcze do spółdzielni muszę wskoczyć zanieść podanie o wymianę okien i do siorki od razu, bo mieszka nie daleko i będę miała po drodze :)
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=260566


Temat: Nakaz wykonania remontu!
Nakaz wykonania remontu!   Witam . Moja znajoma otrzymała mieszkanie zakładowe i wiosną zlozyła podanie o wymianę okien gdyż płaci dużo za ogrzewanie a jest zimno kaloryfery są jedynie letnie na ścianach jest pleśń i zaczyna wychodzić grzyb.Podanie zostało przyjete .Dyrektor zakładu w ktorym pracuje zapewnił że wszystko naprawi .Kilka dni temu owy dyrektor listem poleconym nakazał jej wykonanie remontu mieszkania:wykonanie stolarki okiennej, wymiana okien,usunięcie pleśni na jej koszt do końca czerwca!!!Jeśli tego nie zrobi to...
Źródło: forumprawne.org/showthread.php?t=29676


Temat: wymiana okien przez administracje
wymiana okien przez administracje   Mam pytanie. Złożyłam podanie o wymianę okien przez administracje z powodu złego ich stanu.Komisja pojawiła się,zobaczyła i orzekli że i tak są w lepszym stanie niż u innych.Nie przyznali mi wymiany ich ponieważ budżet jest za mały na następny rok.Poszłam porozmawiać do kierownika administracji,on powiedział że mogę się odwołać od tej decyzji.Zapytałam się kierownika czy jest możliwość wymiany okien na własny koszt i odpisania tej wartości w...
Źródło: forumprawne.org/showthread.php?t=25601